Sukcesy

Największy sukces Od początku działalności priorytetem jest dla nas satysfakcja Klientów. Największym sukcesem firmy są setki zadowolonych Klientów i tysiące postawionych wag. Klientami są zarówno odbiorcy w Polsce, jak i w całej Europie.  A jest ich ponad 5000.  Jakość Dbamy o zapewnienie niezawodnej i ciągłej pracy naszych wag, dlatego starannie dobieramy elementy systemów ważących. Można […]

Największy sukces

Od początku działalności priorytetem jest dla nas satysfakcja Klientów. Największym sukcesem firmy są setki zadowolonych Klientów i tysiące postawionych wag. Klientami są zarówno odbiorcy w Polsce, jak i w całej Europie.  A jest ich ponad 5000. 

Jakość

Dbamy o zapewnienie niezawodnej i ciągłej pracy naszych wag, dlatego starannie dobieramy elementy systemów ważących. Można powiedzieć, że jesteśmy wybredni, bardzo wybredni.  Długo przebieraliśmy w czujnikach, przetwornikach, gatunku stali. Było warto, warto aby nie dać szans przypadkowi.

Gdy jednak los okazuje się nieprzychylny, reagujemy błyskawicznie na zaistniałe sytuacje.

Troska o jakość to dzień powszedni, liczne certyfikaty to święto i ukoronowanie naszych starań oraz gwarancja dla klienta.

  • EC type approvals
  • OIML certificates
  • CE certificates
  • DQS/IQNet/ATEX
  • EEx ceriticates

Nagrody

Firma Miary i Wagi często osiąga sukcesy i otrzymuje wyróżnienia. Otrzymane w ciągu ostatnich lat nagrody to m.in. Gazele Biznesu, które otrzymaliśmy aż czterokrotnie – potwierdzając swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie rozwijających się małych i średnich firm. Gazela Biznesu jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Referencje

O profesjonalizmie naszych pracowników i jakości produktów świadczy długa lista referencyjna.

Napisali o Nas

W wydaniu nr 17-18/2020 dwutygodnika ” atr – aktualności techniki rolniczej” ukazał się artykuł dot. naszej firmy. Mówią, że nieważne jak, byle pisali i nazwiska nie przekręcali. Jak napisali o nas? Zobaczcie samiartykuł w PDF. 

Pliki do pobrania

Lp.Nazwa plikuTyp plikuPobierz
1.

Napisali o Nas

1 . 1.atr – aktualności techniki rolniczejapplication/pdfPobierz

Zaufali nam  • MIW GROUP Tomasz Kogut sp.k.
  • ul. Smaków 9, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, pow. Brzeg, woj. opolskie
  • biuro@miary-wagi.pl
  • (+48) 77 411 39 28