Gazele Biznesu 2019

Miło nam poinformować, że nasza firma Miary i Wagi znalazła się w gronie nagrodzonych XX jubileuszowej edycji Gazel Biznesu, otrzymując w corocznym rankingu prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu 2019„ – Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas olbrzymi zaszczyt i prestiż. Jest także potwierdzeniem, że działamy prawidłowo i przyjęliśmy właściwą strategię rozwoju. O przyznaniu nagrody decydują bowiem twarde […]

Miło nam poinformować, że nasza firma Miary i Wagi znalazła się w gronie nagrodzonych XX jubileuszowej edycji Gazel Biznesu, otrzymując w corocznym rankingu prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu 2019

Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas olbrzymi zaszczyt i prestiż. Jest także potwierdzeniem, że działamy prawidłowo i przyjęliśmy właściwą strategię rozwoju. O przyznaniu nagrody decydują bowiem twarde dane finansowe, a nie subiektywna decyzja organizatora. Możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość! – powiedział Wiceprezes Zarządu Miary i Wagi Tomasz Kogut.

Warto zaznaczyć, że otrzymaliśmy nagrodę już po raz czwarty, poprzednio w latach 2011, 2012 i 2013. Po raz kolejny potwierdziliśmy więc swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

„Gazele Biznesu” to zestawienie najlepiej rozwijających się małych i średnich firm. Kryteria rankingu uzgadniane są przez specjalistyczne dzienniki ekonomiczne, w Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu” nieprzerwanie od 2000 roku.

Tytuł Gazeli Biznesu nadany przez Puls Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Przynależność do tego grona jest dla nas sukcesem i motywacją do dalszego rozwoju.
Dziękujemy za wyróżnienie. Dziękujemy również wszystkim naszym klientom i partnerom.
Gratulacje dla całego zespołu Miary i Wagi! 

Kryteria XX edycji Rankingu GAZELE BIZNESU 2019
O nagrodzie decydują wyłącznie wyniki finansowe, istotny jest nie tylko wzrost, ale również zyskowność firmy na przestrzeni 3 ostatnich lat. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2016, 2017 i 2018.

 

Zaufali nam  • MIW GROUP Tomasz Kogut sp.k.
  • ul. Smaków 9, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, pow. Brzeg, woj. opolskie
  • biuro@miary-wagi.pl
  • (+48) 77 411 39 28