Wagi samochodowe do eksportu w kontenerach

Wagi samochodowe do odbiorców z Europy dostarczamy transportem drogowym. Natomiast do dalszych destynacji jesteśmy w stanie wysłać pomosty w kontenerach, korzystając z unikalnego modułowego rozwiązania. Ta nowatorska metoda zapewnia wysoce opłacalny sposób dostarczania produktów do obszarów, w których wysokiej jakości wagi samochodowe nie są łatwo dostępne lub są drogie. W taki sposób elementy wagi samochodowej […]

Wagi samochodowe do eksportu w kontenerach


2 kwietnia, 2024 Blog,

Wagi samochodowe do odbiorców z Europy dostarczamy transportem drogowym. Natomiast do dalszych destynacji jesteśmy w stanie wysłać pomosty w kontenerach, korzystając z unikalnego modułowego rozwiązania. Ta nowatorska metoda zapewnia wysoce opłacalny sposób dostarczania produktów do obszarów, w których wysokiej jakości wagi samochodowe nie są łatwo dostępne lub są drogie. W taki sposób elementy wagi samochodowej trafiły m.in. do Afryki i na Półwysep Arabski.

Idealnie dopasowane do transportu  kontenerach sa stalowe wagi samochodowe United. To modułowa konstrukcja. Waga charakteryzuje się szybkim montażem i brakiem zbędnych prac budowlanych. Może być zamontowana na istniejącym, poziomym utwardzonym podłożu. Montaż nie wymaga użycia dźwigu, wystarczy wózek widłowy i dwóch montażystów. Zapewniamy szczegółowe instrukcje montażu, projekty i rysunki techniczne, a także filmy instruktażowe. Możemy też zapewnić asystę naszego montażysty przy pierwszej realizacji. Pomosty wagi są niezwykle trwałe i wytrzymałe, wykonane z najlepszych gatunków stali z pokryciem wierzchnim, antypoślizgowym – blacha łezka grubości 8mm. W procesie produkcji poddawane są śrutowaniu oraz malowaniu w komorze lakierniczej. Jest możliwość wykonania pomostów w wersji galwanizowanej. Moduły wagowe są dostosowane do wszystkich najpopularniejszych czujników na rynku: Sensocar, Flintec, KELI. Zemic.

Alternatywnym i łatwym w transporcie rozwiązaniem są wagi samochodowe RAM. Pomosty to stalowa rama z gęstym zbrojeniem do zalania betonem na miejscu instalacji. Platformy są więc lekkie. Są też łatwe w instalacji i kompatybilne ze wszystkimi popularnymi czujnikami wagowymi. Transport morski wagi RAM możliwy jest w kontenerach typu open top. 
(zobacz film z załadunku wagi RAM do kontenera  – zobacz film)Pomosty wagowe RAM sa też świetnym rozwiązaniem do transportu drogowego. Jedną ciężarówką jesteśmy w stanie wysłać nawet cztery 18 m wagi RAM.

Bezpłatna konsultacja lub wizyta

Jeśli szukasz podobnego rozwiązania zamów rozmowę z naszym ekspertem. Możemy też bezpłatnie przyjechać na wizję lokalną w Twojej firmie.

  Imię i nazwisko / Firma

  Temat


  Adres email

  Numer kontaktowy


  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dziennik Ustaw rok 2018 poz. 1000).
  Klauzula informacyjna o administratorze i przetwarzaniu danych


  Sprawdź inne artykuły na naszym Blogu o ważeniu

  Śledź nas w mediach społecznościowych

  Szybki kontakt

  • MIW Group Tomasz Kogut Sp. k.
  • ul. Smaków 9
  • 49-318 Skarbimierz-Osiedle,
   pow. Brzeg, woj. opolskie
  • (+48) 77 411 39 28
  • (+48) 77 544 96 91
  • biuro@miary-wagi.pl
  • Pon – Pt: 7:00 – 15:00


  Zaufali nam  • MIW GROUP Tomasz Kogut sp.k.
  • ul. Smaków 9, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, pow. Brzeg, woj. opolskie
  • biuro@miary-wagi.pl
  • (+48) 77 411 39 28