Rolnictwo

Dzisiejsze gospodarstwo to nowocześnie zarządzana firma. Potrzebna jest kontrola i monitoring czynności oraz zasobów na gospodarstwie. Skuteczne prowadzenie i rozwój firmy osiąga się dzięki informacji. Podstawową informacją wykorzystywaną w rolnictwie jest ilość czyli np. masa plonów, masa kupowanych nawozów, masa hodowanych zwierząt. Do dokładnych pomiarów wykorzystywane są dziś różne rodzaje wag : wagi samochodowe (najazdowe) […]

Rolnictwo

Dzisiejsze gospodarstwo to nowocześnie zarządzana firma. Potrzebna jest kontrola i monitoring czynności oraz zasobów na gospodarstwie. Skuteczne prowadzenie i rozwój firmy osiąga się dzięki informacji. Podstawową informacją wykorzystywaną w rolnictwie jest ilość czyli np. masa plonów, masa kupowanych nawozów, masa hodowanych zwierząt.

Do dokładnych pomiarów wykorzystywane są dziś różne rodzaje wag :

Następnym krokiem jest poznanie podstawowych parametrów ziarna jak białko, wilgotność, olej, gęstość itp. do takich zadań przeznaczone są mi. analizatory ziarna.

Dodatkowo współpracujemy z hodowcami oraz producentami urządzeń takich jak paszowozy reprezentując i zapewniając serwis elektroniki wagowej i wsparcie oprogramowania firmy Digi-Star  w Europie Wschodniej.

Zapisz się na nasz newsletter!


Congratulations. Your message has been sent successfully
Error, please retry. Your message has not been sent

  • Miary i Wagi Sp. k.
  • ul. Smaków 9, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, pow. Brzeg, woj. opolskie
  • biuro@miary-wagi.com.pl
  • (+48) 77 411 39 28