Rozwiązania wagowe w gospodarowaniu odpadami

Ostatnio zrealizowaliśmy bardzo ciekawy projekt w przedsiębiorstwie zajmującym się oczyszczaniem i gospodarką odpadami we Wrocławiu. Zaprojektowaliśmy szyte na miarę bardzo wygodne rozwiązanie wagowe. W jego skład wchodzą obecnie cztery zagłębione wagi samochodowe na wjeździe do zakładu. Co ciekawe przy realizacji całej inwestycji wykorzystaliśmy dwie istniejące już wagi Klienta, oraz zamontowaliśmy dwie nowe. Wszystkie cztery wagi […]

Rozwiązania wagowe w gospodarowaniu odpadami


4 lipca, 2023 Blog,

Ostatnio zrealizowaliśmy bardzo ciekawy projekt w przedsiębiorstwie zajmującym się oczyszczaniem i gospodarką odpadami we Wrocławiu.

Zaprojektowaliśmy szyte na miarę bardzo wygodne rozwiązanie wagowe. W jego skład wchodzą obecnie cztery zagłębione wagi samochodowe na wjeździe do zakładu. Co ciekawe przy realizacji całej inwestycji wykorzystaliśmy dwie istniejące już wagi Klienta, oraz zamontowaliśmy dwie nowe. Wszystkie cztery wagi są obecnie połączone w jednym oprogramowaniu wagowym, co pozwala na łatwe zarządzanie danymi ważeń. Wagi zostały też wyposażone w system bezobsługowego ważenia z rozpoznawaniem numerów tablic rejestracyjnych, ze szlabanami i sygnalizatorami. Dzięki temu do obsługi ważeń nie jest potrzebny operator. Zapewniamy również kontrolę wjazdu na teren firmy. W systemie zarejestrowana jest lista pojazdów (i ich numerów rejestracyjnych), które mogą zostać wpuszczone na teren zakładu. Funkcjonalnym rozwiązaniem są też czytniki kodów QR zamontowane przy wagach. Odczytują one z kodu QR umieszczonego na karcie KPO/K dane w niej zawarte i przesyłają do systemu.
 
Wdrożony system wagowy zapewnia automatyzację procesów ważenia bez udziału obsługi, także wygodne i scentralizowane zarządzanie danymi.
 

Bezpłatna konsultacja lub wizyta

Nadal nie masz pewności, jakie rozwiązanie wagowe będzie dla Ciebie odpowiednie? Zamów rozmowę z naszym ekspertem. Możemy też bezpłatnie przyjechać na wizję lokalną w Twojej firmie zajmującej się gospodarką odpadami.

  Imię i nazwisko / Firma

  Temat


  Adres email

  Numer kontaktowy


  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dziennik Ustaw rok 2018 poz. 1000).
  Klauzula informacyjna o administratorze i przetwarzaniu danych


  Sprawdź inne artykuły na naszym Blogu o ważeniu

  Sledź nas w mediach społecznościowych

  Szybki kontakt

  • MIW Group Tomasz Kogut Sp. k.
  • ul. Smaków 9
  • 49-318 Skarbimierz-Osiedle,
   pow. Brzeg, woj. opolskie
  • (+48) 77 411 39 28
  • (+48) 77 544 96 91
  • biuro@miary-wagi.pl
  • Pon – Pt: 7:00 – 15:00


  Zaufali nam  • MIW GROUP Tomasz Kogut sp.k.
  • ul. Smaków 9, 49-318 Skarbimierz-Osiedle, pow. Brzeg, woj. opolskie
  • biuro@miary-wagi.pl
  • (+48) 77 411 39 28